Najlepšie dokumenty podľa ratingu zohľadňujúceho počet ľudí,
ktorí si dokument pridali do svojej knižnice, ako aj počet ľudí,
ktorí si dokument pozreli a priaznivo ho ohodnotili.
|
|
Predmet: Pracovné vyučovanie Ročník: Nešpecifikovaný Učiteľ: Ružena Kočišová (ZŠ Bystrany) Pridaný: 23.05.2010 12:43 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
Egyszínű tus grafikai jelekkel | |
Predmet: Výtvarná výchova Ročník: 6. ročník ZŠ (Prima OG) Učiteľ: Anonymizovaný GDPR (ZŠ s VJM G. Czuczora, Nové Zámky) Pridaný: 08.06.2010 16:01 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
A Kodály Zoltán Alapiskola diáklapja már 9 éve jelenik meg egyhuzamban. | |
Predmet: Maďarský jazyk a literatúra Ročník: 7. ročník ZŠ (Sekunda OG) Učiteľ: Erzsébet Záreczky (ZŠ s VJM Z. Kodálya, Švermova, Galanta) Pridaný: 19.07.2010 17:47 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
Inštrumentálna pieseň | |
Predmet: nešpecifikovaný Ročník: Nešpecifikovaný Učiteľ: Miroslava Majzlová (SŠ sv. Jozefa, Klčové) Pridaný: 04.09.2010 10:47 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
uľahčí opravu prác žiakov | |
Predmet: Biológia, Prírodné predmety Ročník: 1. ročník SŠ (Kvinta OG), 2. ročník SŠ (Sexta OG), 3. ročník SŠ (Septima OG) Učiteľ: Ľudovít Sebelédi (Gymnázium Andreja Vrábla, Mierová 5, Levice) Pridaný: 12.09.2010 19:20 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
Územia významné nielen z historického, ale aj prírodovedného hľadiska. | |
Predmet: Prírodoveda Ročník: 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG), 7. ročník ZŠ (Sekunda OG), 8. ročník ZŠ (Tercia OG), 9. ročník ZŠ (Kvarta OG) Učiteľ: Bohdana Cibuľová (ZŠ kpt. Nálepku, Školská ul. Stupava) Pridaný: 21.10.2010 12:26 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
Obec Žemberovce | |
Predmet: Dejepis, Vlastiveda Ročník: 4. ročník ZŠ, 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG) Učiteľ: Miroslav Kováč (ZŠ Saratovská 85, Levice) Pridaný: 30.10.2010 17:00 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
veľkonočná ikebana | |
Predmet: Pracovné vyučovanie, Školský klub detí, Triednictvo Ročník: Nešpecifikovaný Učiteľ: Soňa Richterová (ZŠ Ul. za vodou, Stará Ľubovňa) Pridaný: 01.11.2010 11:15 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
Predmet: Pracovné vyučovanie, Školský klub detí, Triednictvo Ročník: Nešpecifikovaný Učiteľ: Soňa Richterová (ZŠ Ul. za vodou, Stará Ľubovňa) Pridaný: 01.11.2010 11:16 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
Predmet: Vykurovanie (Technické predmety) Ročník: 4. ročník SŠ (Oktáva OG) Učiteľ: Beáta Sárossyová (SOŠ technická, Kukučínova ul., Košice) Pridaný: 03.11.2010 14:08 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
Obec Mýtne Ludany | |
Predmet: Dejepis, Vlastiveda Ročník: 4. ročník ZŠ, 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG) Učiteľ: Miroslav Kováč (ZŠ Saratovská 85, Levice) Pridaný: 07.11.2010 14:09 Komentáre v diskusii: 0 |
|
|
HotPot cvičenie - deti priraďujú k názvom ukážok z ČÍTANKY pre 3. ročník (pokračovanie). | |
Predmet: nešpecifikovaný Ročník: 3. ročník ZŠ, 4. ročník ZŠ, 5. ročník ZŠ Učiteľ: Ivana Čepová (ZŠ Dargovských hrdinov, Humenné) Pridaný: 21.11.2010 17:51 Komentáre v diskusii: 0 |