Ako vytvoriť jednoduchú hru v kartičkovom programe

Popis: Návod ako pracovať v kartičkovom programe.
Diskusia
pridať komentár
Mne sa to páči. Veľmi dobrý nápad aj na krúžok.Ďakujem.


Ďakujem veľmi pekne. Budem sa učiť.

pani Scarlett, tu vložený program nie je úplný, možno to chcete dať na pravú mieru, kolegovia oslovujú mňa, ale myslím, že Vy ste s tým prišli ako prvá ....






Srdečná vďaka! Všade som hľadala návod a "doma" som ho našla




Dobrý program: Som si ho nainštalovala, ale keď chcem hru alebo aktivitu uložiť pre žiakov, žiada si korektne nainštalovať nejaký program. Potom mi celú prácu vymaže. Kde robím chybu? Prosím, poraďte, robím s kartičkami asi druhýkrát. CHcela by som sa to naučiť. Veľká vďaka.

Vypísalo mi konkrétne, že sa nepodarilo otvoriť súbor exeImagine.IMD a mám ho nainštalovať korektne.


Pani Andrejka, poslala by som Vám do meilu ako prílohu ten súbor. Ak je to ešte aktuálne. Aj ja som mala ten istý problém a pomohol mi manžel. Ináč som ho našla tu v knižnici, ak stačí, dám vám naň odkaz.

tak Vás poprosím o ten mailík: Anda3@azet.sk.som si to skopírovala ale ten istý problém...

Andrejka, nájdite si: "Kartičkový program" (druhý odspodu - hneď v tomto pravom stĺpci) od kolegyni Scarlett a po rozbalení sa skopíruje "exeImagine.IMD". Želám veľa trpezlivosti



Dobrý deň, prepáčte, skúšala som tiež tento program, ale nejde mi to! Keď si vytvorím nejaké cvičenie a dám uložiť, nejde mi potom otvoriť, vyskakuje mi tam: systém Windows nemôže otvoriť tento súbor. V podstate v celej tej zložke, ktorú som si stiahla, mi nejde otvoriť nič, len súbor kartičky, všade inde mi to píše, že ten súbor nemôže otvoriť. Čo robím zle, chýba mi tam niečo?

Huraaa...prišla som na to...musite si to rozbalit, adresar Kartičky ulozit samostatne, potom instalovat aplikaciu Karticky.exe...tak som to urobila a uz to funguje!


A aplikáciu Karticky.exe ste našli kde, tú tam nikde nevidím????

Mne tam nič nejde inštalovať! :-( Ak aj otvorím Karticky.exe, tak sa mi len otvorí tá aplikácia, v ktorej sa dá urobiť cvičenie, ale to cvičnie, keď si dám uložiť, potom už nemôžem otvoriť! :-(((

V tejto práci sú uložené dve: Kartičky, ale si ich rozbaľte, uložte niekde na iné miesto a je tam aj návod na prácu v kartičkovom prostredí

Rozbalila som, uložila, ale inštalovať mi tam nejde nič! Ide mi z toho súboru kartičky otvoriť len aplikácia Kratičky a ostatné veci mi vôbec nejdú ani otvoriť! Som z toho zúfalá! Prosím poraďte, kto viete kde je problém! ;-(

Ďakujem za návod a program, hľadala som na nete


Učiteľ: Scarlett SalajováViac
Predmet: Informatická výchova
Ročník: 2. ročník ZŠ, 3. ročník ZŠ
Autor: Scarlett Salajová
Typ dokumentu: Metodický materiál
Vytvorené dňa: 01.06.2011 17:14
Formát súboru:
Veľkosť: 417 kB
Jazyk: Slovenčina
História dokumentu
Od tohto autora
Súvisiace dokumenty
Autor nepridal žiadne súvisiace dokumenty.
Podobné dokumenty
Informatika, Všeobecné
1. ročník ZŠ, 2. ročník ZŠ, 3. ročník ZŠ, 4. ročník ZŠ, 5. ročník ZŠ, 6. ročník ZŠ (Prima OG), 7. ročník ZŠ (Sekunda OG), 8. ročník ZŠ (Tercia OG), 9. ročník ZŠ (Kvarta OG)
Eva Dzurková
Informatika, Všeobecné
Nešpecifikovaný
Eva Dzurková
Slovenský jazyk a literatúra, Všeobecné
1. ročník ZŠ, 2. ročník ZŠ
Miriam Bencová
nešpecifikovaný
Nešpecifikovaný
Edita Pláteníková
Informatická výchova, Obohatenie
Nešpecifikovaný
Elena Maninová
vďaka